TALLINN    HAAPSALU   KUUSALU    HALDUSAPARAAT

Annika Agu-Aasrand

psühholoog
annika.agu-aasrand@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Elu on tegelikult lihtne, kuid me teeme suuri jõupingutusi selle keerukaks muutmiseks."
- Kong Fuzi


Heili Peegel

loovterapeut
heili.peegel@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakes."
- Carl Jung



 Jaanika Ennok
sotsiaaltöötaja, tegevusterapeut
jaanika.ennok@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Ära tee teistele seda, mida Sa ei taha, et Sulle tehakse. "
- O.Wilde


Kadri-Riin Lillak
juhtumikorraldaja, õde
kadri-riin.lillak@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Do the best you can until you know better. Then, when you know better, do better."
- Maya Angelou


Kristel Oja

füsioterapeut
kristel.oja@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...


Mihkel Velström
psühholoog
mihkel.velstrom@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...


Reet Soosaar
eripedagoog, logopeed
reet.soosaar@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Ma ei ole kunagi näinud rumalat last;
ma olen näinud last, kes mõnikord tegi asju, mida ma ei mõistnud
või asju, mida ma ei olnud planeerinud;
ma olen näinud last, kes ei olnud näinud samu kohti, mida mina,
aga ta ei olnud rumal laps.
Enne, kui sa kutsud teda rumalaks,
mõtle, kas ta oli rumal laps, või ta lihtsalt teadis teisi asju kui sina?

- Ruth Bebermeyer´i luuletus