TALLINN    HAAPSALU    HALDUSAPARAAT


Angela Aljas

juhtumikorraldaja, pereterapeut, sotsiaaltöötaja
angela.aljas@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Mõõdukas ja rahulik elu toob rohkem õnne kui pingeid tekitav välise edu tagaajamine."
- Albert Einstein


 
Ann Rajaver

tegevusterapeut, psühholoog
ann.rajaver@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
... 
 

Dina Smoljakova
juhtumikorraldaja, loovterapeut, sotsiaaltöötaja
dina.smoljakova@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Liikumine on elu... Jooksen, rooman, tantsides elurütmide järgi lähen edasi, või rahulikult hingates vaatlen, nautides iga hetke... Elu ei jää kunagi seisma, elu on liikumine!



Ester Põiklik
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja
ester.poiklik@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Kõik on võimalik.



Eva-Mai Kalavus
tegevusterapeut
evamai.kalavus@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Igas asjas on kindlasti midagi head. Kui, siis kas või õpimomendi näol.



Evi Vilgats
juhtumikorraldaja, pereterapeut, sotsiaaltöötaja
evi.vilgats@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Headki ei tohi inimesele vist vastu tema tahtmist teha." - A. H. Tammsaare



Gerli Laks
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja, toitumisnõustaja
gerli.laks@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Võta kõiki inimesi puhta lehena.



Irina Šišova
pereterapeut, psühholoog
irina.sisova@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Miski tegelikult ei tapa. Võib-olla välja arvatud rumalus.



Jana Vaarik
psühholoog, veel tudeeriv loovterapeut
jana.vaarik@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Ole tänulik selle eest, mis sul olemas on ja sul on alati kõike järjest rohkem. Kui keskendud sellele, mida sul ei ole, pole sul kunagi midagi piisavalt.



Kadri Lüüs
lapsehoolduspuhkusel
kliiniline psühholoog, juhtumikorraldaja
kadri.luus@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
... 

  Kadri-Riin Lillak
juhtumikorraldaja, õde
kadri-riin.lillak@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Do the best you can until you know better. Then, when you know better, do better." -
Maya Angelou




Kaire Bachmann
loovterapeut, suhtlemistreener-koolitaja, superviisor, coach
kaire.bachmann@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Igal ühel on oma tõde.



Kairit Vagane-Tuisk
juhtumikorraldaja, loovterapeut, sotsiaaltöötaja
kairit.vagane-tuisk@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Minu jaoks on väga olulised harmoonia ja tasakaal. Olen nii endaga rahulolevam ja asjad lähevad ka paremini. Praegusel ajal on vast oluline leida tasakaal isikliku ja tööelu vahel.



Ksenija Tsutsunava
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja
ksenija.tsutsunava@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Usalda inimesi, kes usaldavad Sind.
Usaldus tuleb südamest. Ja kui Su süda ütleb, et usalda, siis usalda ka oma südant.


 Mari Alvela
füsioterapeut
mari.alvela@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Tee, mida armastad.


 Mart Johanson
kogemusnõustaja
mart.johanson@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...


 Nele Erm
eripedagoog, juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja, õde
nele.erm@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Maailma paremaks muutes ära unusta ennast!


Pille Kolosov
juhtumikorraldaja, psühholoog
pille.kolosov@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Kes teab, milleks hea.


 Riina Raaga
eripedagoog, logopeed
riina.raaga@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...


 Ruslan Lainola
eripedagoog, draamaterapeut
ruslan.lainola@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Julgen olla rumal. Hea on teada, et ma midagi ei tea - avastan seda iga päev, ikka ja jälle. Ja väljendan ennast nii nagu oskan - kuidas on just mulle kohane, mitte nii nagu oodatakse.


 Sandra Vetik
psühholoog
sandra.vetik@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Sa vastutad kõige eest, mille sa taltsutanud oled." - Antoine de Saint-Exupéry


 Tatiana Larina
psühholoog
tatiana.larina@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...

 Viivi Neare
eripedagoog, logopeed
viivi.neare@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Teha kõike võimalikult nii, et oleks hästi.
Püüan anda maksimaalse, mis minu võimuses on. See on mind elu aeg üleval hoidnud.


 Viivika Lauri
arst-psühhiaater

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?

Perekond ja koos olemine, lihtsad rõõmud ja jagatud mured, millest koos üle saadud. See ongi kõige olulisem.