TALLINN    HAAPSALU   KUUSALU   TUGIPERSONAL   
 

  Aile Pent
eripedagoog
aile.pent@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
“The happiness of your life depends upon the quality of your thoughts.”
- Marcus Aurelius
 
 
Ande Magus
loovterapeut
ande.magus@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Rada, mis on mõeldud sinule, ei pruugi olla nähtaval,
aga see ei tähenda, et seda pole olemas".
-
N. Vujicic

 
Ann Rajaver
psühholoog
ann.rajaver@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Õnn on inimeste kätetöö." - Ellen Niit


Annabel Renee Vilbre
eripedagoog
annabel.vilbre@papaver.ee

“Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.”
- Albus Wulfric Percival Brian Dumbledore / J. K. Rowling


Anni Arumäe
eripedagoog
anni.arumae@papaver.ee

"Millest sa mõtled, selleks sa saad.
Mida sa tunned, seda ligi tõmbad.
Millest sa unistad, seda sa lood."
- Buddha
 


Dina Smoljakova
juhtumikorraldaja, loovterapeut, sotsiaaltöötaja
dina.smoljakova@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Liikumine on elu... Jooksen, rooman, tantsides elurütmide järgi lähen edasi, või rahulikult hingates vaatlen, nautides iga hetke... Elu ei jää kunagi seisma, elu on liikumine!



Ester Põiklik
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja
ester.poiklik@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Kõik on võimalik.



Eva-Mai Kalavus
tegevusterapeut, juhtumikorraldaja
evamai.kalavus@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Igas asjas on kindlasti midagi head. Kui, siis kas või õpimomendi näol.

  
Evelin Ergma
psühholoog
evelin.ergma@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Mõnikord on sinu naeratuse allikaks rõõm, aga mõnikord võib naeratus olla rõõmu allikaks." - Thich Nhat Hanh



Evi Vilgats
juhtumikorraldaja, pereterapeut, sotsiaaltöötaja
evi.vilgats@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Headki ei tohi inimesele vist vastu tema tahtmist teha." - A. H. Tammsaare



Gerli Laks
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja, toitumisnõustaja
gerli.laks@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Võta kõiki inimesi puhta lehena.


   Hedvig Lillo
psühholoog
hedvig.lillo@papaver.ee

...
    
Heili Peegel
loovterapeut
heili.peegel@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakes."
- Carl Jung

  Hellika Limmart
psühholoog
hellika.limmart@papaver.ee

"Just because no one else can heal or do your inner work for you, doesn't mean you can, should or need to do it alone."
- Lisa Olivera



Irina Šišova
pereterapeut, psühholoog
irina.sisova@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Miski tegelikult ei tapa. Võib-olla välja arvatud rumalus.



Jana Vaarik
psühholoog, loovterapeut
jana.vaarik@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Ole tänulik selle eest, mis sul olemas on ja sul on alati kõike järjest rohkem. Kui keskendud sellele, mida sul ei ole, pole sul kunagi midagi piisavalt.

 
Jane Raidma-Voolaid
loovterapeut
jane.raidma-voolaid@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Vaid südamega näeme asju õigesti, kõige tähtsam on silmale nähtamatu."
- Antoine de Saint-Exupéry


Kadri Lüüs  
Töösuhe ajutiselt peatatud
kliiniline psühholoog, juhtumikorraldaja
kadri.luus@papaver.ee

... 

 
Kadri-Riin Cerniglia 
Töösuhe ajutiselt peatatud
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja, vaimse tervise õde
kadri-riin.cerniglia@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Do the best you can until you know better. Then, when you know better, do better."
-
Maya Angelou

   Kadri Vilgats
kogemusnõustaja
kadri.vilgats@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end." //
// "Lõppude lõpuks saab kõik kombe. Kui ei ole saanud, ei ole teekond järelikult ka veel lõppenud."
- India vanasõna või Fernando Sabino või John Lennon
 
Kaili Puusepp
füsioterapeut, loovterapeut
kaili.puusepp@papaver.ee

...  


Kaire Bachmann
loovterapeut, suhtlemistreener-koolitaja, superviisor, coach
kaire.bachmann@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Igal ühel on oma tõde.



Kairit Vagane-Tuisk
juhtumikorraldaja, loovterapeut, sotsiaaltöötaja
kairit.vagane-tuisk@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Minu jaoks on väga olulised harmoonia ja tasakaal. Olen nii endaga rahulolevam ja asjad lähevad ka paremini. Praegusel ajal on vast oluline leida tasakaal isikliku ja tööelu vahel.


  
Kateryna Kovtun
psühholoog (vene ja ukraina keeles)
kateryna.kovtun@papaver.ee

  
Katrin Toompuu
psühholoog, loovterapeut, õde
katrin.toompuu@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Elu on põnev teekond, kus igaüks meist käib oma kordumatult unikaalsel rajal,kandes endas imelisi aardeid.
 
    
Kristi Vinkel
juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja
kristi.vinkel@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Hoidu end muutmast, et teistele meeldida. Ole lihtsalt sina ise. Nii lubad oma ellu tulla neil, kes armastavad tõelist sind.

   Kristiina Böttker
kogemusnõustaja
kristiina.bottker@papaver.ee

Õnn on otsus.

   Kristiina Vaikla
administraator, majaemand
info@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Parem unustada ja naeratada, kui meeles pidada ja kurvastada."
-
Christina Rosetti
   
Kristin Meri
tegevusterapeut
kristin.meri@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...
 
   Kärt Kool
sotsiaaltöötaja, kvaliteedijuht
kart.kool@papaver.ee

"The only difference between a flower and a weed is judgement."
- Wayne Dyer

 
Liisa Tappo

psühholoog
liisa.tappo@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Inimese õnn sõltub sellest, millised on tema mõtted." - Marcus Aurelius

 
   Lilian Liiväär
loovterapeut
lilian.liivaar@papaver.ee

"Mis on õige ühel puhul, pole õige teisel;
Mis on vale ühel puhul, pole vale teisel."
- Huainanzi

  
Lisbeth Pärtel
tegevusterapeut
lisbeth.partel@papaver.ee

As you grow older, you will discover that you have two hands, one for helping yourself, the other for helping others./ Vanemaks saades avastad, et Sul on kaks kätt - üks enda ja teine teiste aitamiseks.

   
Maili Mein
kogemusnõustaja, loovterapeut
maili.mein@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
“Armastus on kõrgeim eesmärk, milleni inimene võib üldse püüelda.”
- Viktor E. Frankl
   
   
Margus Maksimov
psühholoog
margus.maksimov@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Selleks, et kuulda maailma jumalikke helisid, pead sa endas kõik vaikseks tegema."
- A. Pärt
 
   Mariann Märtsin
psühholoog
mariann.martsin@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Igas asjas on mõra, just nõnda saab valgus sisse” – Leonhard Cohen

 
Nele Erm
eripedagoog, juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja, õde
nele.erm@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Maailma paremaks muutes ära unusta ennast!



Pille Kolosov
juhtumikorraldaja, psühholoog
pille.kolosov@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Kes teab, milleks hea.

 
Riin Luts
psühholoog
riin.luts@papaver.ee

...

 
Roman Tretiyakov
sotsiaaltöötaja, juhtumikorraldaja
roman.tretiyakov@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Raskematel aegadel igaüks sooritab kõigepealt enda eksami."
 
 Ruslan Lainola
eripedagoog, draamaterapeut
ruslan.lainola@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Julgen olla rumal. Hea on teada, et ma midagi ei tea - avastan seda iga päev, ikka ja jälle. Ja väljendan ennast nii nagu oskan - kuidas on just mulle kohane, mitte nii nagu oodatakse.

 
Sandra Vetik
psühholoog
sandra.vetik@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Sa vastutad kõige eest, mille sa taltsutanud oled." - Antoine de Saint-Exupéry

 
Triinu Ootsing
tegevusterapeut
triinu.ootsing@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Ütle mulle, ja ma unustan.
Näita mulle, ja ma mäletan.
Kaasa mind [tegevusse], ja ma õpin".
-
Benjamin Franklin
   
 
Viivika Lauri
arst-psühhiaater

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?

Perekond ja koos olemine, lihtsad rõõmud ja jagatud mured, millest koos üle saadud. See ongi kõige olulisem.