TALLINN    HAAPSALU   KUUSALU   TUGIPERSONAL


Angela Aljas

juhtumikorraldaja, pereterapeut, sotsiaaltöötaja
angela.aljas@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Mõõdukas ja rahulik elu toob rohkem õnne kui pingeid tekitav välise edu tagaajamine."
- Albert Einstein


Anu Jänes

juhtumikorraldaja, sotsiaaltöötaja
anu.janes@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Varu aega ja kannatust! Ning alati on võimalik juurde ja ümber õppida.

 
Kati Hannele Leutonen

eripedagoog
kati.leutonen@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"I like to think the Moon is there even if I am not looking at it."  - Albert Einstein

   
Kätriin-Eliis Haamer
psühholoog
katriin-eliis.haamer@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?

"Sa ei saa minna ajas tagasi ja muuta algust, kuid sa saad alustada sealt, kus sa oled ning muuta lõppu." C.S. Lewis.

"You can’t go back and change the beginning, but you can start where you are and change the ending.” C.S. Lewis.

 
    
Kristin Meri
tegevusterapeut
kristin.meri@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
...

 
Liisa Reimann

eripedagoog
liisa.reimann@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Tuleb märgata ja osata hinnata väikeseid asju ja hetki.
Lisaks olen veendunud, et terves kehas on terve vaim!

 
Liisi Kukk

loovterapeut, psühholoog
liisi.kukk@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Elu mitmetahuliseks kogemiseks vaatan enda ümber uudishimu ja lugupidamisega.

   
Margus Maksimov
psühholoog
margus.maksimov@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Selleks, et kuulda maailma jumalikke helisid, pead sa endas kõik vaikseks tegema."
- A. Pärt
   
 
Mari Alvela

füsioterapeut
mari.alvela@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
Tee, mida armastad.

 
Silva Jallai
psühholoog
silva.jallai@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Kella ei saa tagasi keerata. Aga selle saab uuesti üles keerata." - Bonnie Prudden
 
Talvi Toom
tegevusterapeut
talvi.toom@papaver.ee

Mõttetera, mis praegusel ajal Sulle oluline on?
"Käsikäes käib ämbrissegi astumine kergelt ja kui juba kukkuda, siis üheskoos ja kõrgelt" - Ott Arder